o Firmie

Bud-Mark to firma rodzinna ze 100% kapitałem polskim. Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów izolacyjnych, folii budowlanych i dachowych, materiałów do dociepleń, listw przyokiennych, okapników, narożników do mokrych i suchych tynków, oraz kompletnymi rozwiązaniami w technice do suchej zabudowy.

Silna pozycja firmy to efekt pracy wykwalifikowanego zespołu składającego się z ponad 40 pracowników oraz wieloletniego doświadczenia w branży. Zespół Obsługi Klienta odpowiedzialny za zarządzanie polskimi i zagranicznymi zamówieniami, dział kontroli jakości oraz zespoły pracowników produkcji wspólnie pracują na sukcesy naszych klientów.

Poza kadrą profesjonalistów zarządzających efektywnymi procesami produkcji, istotną rolę odgrywają nowoczesne i wydajne zaplecza techniczne, magazynowe i logistyczne.

Wspólna praca pozwala nam stale rozwijać się i być atrakcyjnym partnerem biznesowym dla naszych klientów. Kreatywność, zaufanie i wiara w umiejętności naszych pracowników sprawiają, że ciągle podnosimy jakość oferowanych przez nas produktów. Zespołem jesteśmy także poza godzinami pracy wspólnie grając w piłkę nożną czy łowiąc ryby.

Wspólnie z naszymi klientami stworzyliśmy 3 marki Premium: BAUsystemMAXX, BAUsystemPro oraz BAUsystemIZO. Oferowane materiały budowlane spełniają wyższe wymagania jakościowe od alternatywnych standardowych produktów dostępnych na rynku.

 

Magazyn-Bud-Mark